Tarptautinis jaunimo festivalis „Druvas Dūzis 2012“ Latvijoje

2012 m. lapkrièio 9-11 d. vyko Tarptautinis jaunimo festivalis „Druvas Dūzis 2012“ Latvijoje. Jame dalyvavo keli mūsų klubo nariai: Ramūnas Grigoraitis, Justas Èeponkus, Agnė Èeponkutė, Indrė Banikonytė, Gertrūda Germanavièiūtė, Kêstutis Jurkštas, Milda Krupelytė ir Algis Krupelis.

Festivalio metu vyko įvairūs turnyrai: komandiniame mūsų klubo nariai sudarė dvejas komandas LTU-U25 (Ramūnas Grigoraitis, Justas Èeponkus, Agnė Èeponkutė, Indrė Banikonytė) ir INTERNATIONAL (Gertrūda Germanavièiūtė, Kêstutis Jurkštas, Milda Krupelytė ir K.Olte). Iš 14-kos komandų LTU-U25 liko ketvirtoje vietoje, o INTERNATIONAL – 9-oje.

Preliminariame turnyre dalyvavo 42 poros, tarp jų Gertrūda Germanavièiūtė ir Kêstutis Jurkštas liko 12-oje vietoje su 56,9 proc. (tarp jaunimo porų iškovojo treèi¹ viet¹), o Milda Krupelytė ir Algis Krupelis – 23-oje su 49,3 proc.

Sunkiausiai mūsų jaunimui sekėsi naktiniame turnyre. Naktiniame turnyre dalyvavo 24 poros, tarp jų aukšèiausiai iš lietuvių pakilo Milda Krupelytė ir Algis Krupelis (16-oje su 44,2 proc.), Agnė Èeponkutė poroje su M. Birznieks, Gertrūda Germanavièiūtė ir Kêstutis Jurkštas, bei Ramūnas Grigoraitis ir Justas Èeponkus liko atitinkamai 20, 22 ir 23 –oje vietoje (42,3 proc., 41,1 proc. Ir 40,2 proc.).

Tuo tarpu pagrindiniame poriniame turnyre mūsų jaunimo poros parodė labai puikius rezultatus. Agnė Èeponkutė ir Indrė Banikonytė iškovojo treèi¹ viet¹ su 64,2 proc., o Ramūnas Grigoraitis ir Justas Èeponkus užėmė antr¹ viet¹ (65 proc., juos turnyro lyderiai aplenkė 1,2 proc.). Taip pat puikiai pasirodė ir mūsų naujokai Gertrūda Germanavièiūtė ir Kêstutis Jurkštas – 19 vieta ir 50,7 proc., M. Krupelytė ir K. Olte užėmė 21 viet¹, surinkê 49,1 proc.

Sveikinimai puikiai pasirodžiusiam jaunimui Latvijos tarptautiniame jaunimo turnyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published.