Lietuvos komandinės pirmenybės

2011 m. 25-26 d. įvyko finaliniai Lietuvos komandinių pirmenybių turai, kurių metų vienos komandos dalinosi tarpusavyje medalius, o kitos komandos kovojo dėl bilieto į A lyg¹.

Po atrankinių turų užsimezgusi intriga išnyko – standartiškai teisê kautis dėl medalių iškovojo keturios komandos: Simpleksas, Pretendentas, Gambitas ir Orakulas. Po Simplekso ir Pretendento tarpusavio susitikimo išaiškėjo, kad medalius tarpusavyje dalinsis Pretendentas, Gambitas ir Orakulas. Po Pretendento ir Gambito tarpusavio susitikimo paaiškėjo, kad bronzos medaliai atitenka Pretendentui, o Gambitas lieka kautis su Orakulu dėl aukso medalio. Po Gambito ir Orakulo tarpusavio susitikimo tapo aišku kad šių metų komandinių pirmenybių lyderiu – èempionu besidžiaugianèiu aukso medaliais lieka Orakulas, o Gambitas užima viceèempiono viet¹, iškovodamas sidabro medalius.

Po atrankinių turų B lygoje medalius pasidalino Marijošius (bronzos medalis), Domino (viceèempionai besidžiaugiantys sidabru) ir Alytus (èempionai, pasipuošê aukso medaliais ir iškovojê teisê patekti į A lygos mėsmalê). Bronzininkai ir viceèempionai dar galėjo savo jėgas išbandyti išlikimo kovoje – kur jiems suteiktas šansas suèiupti laimės paukštê už uodegos – iškovoti biliet¹ į A lyg¹.

O išlikimo kovoje B lygos viceèempionai ir bronzininkai Domino ir Marijošiaus komandos kovėsi su Džiazo ir 3 panterų komandomis. 3 panteros kaip labiausiai patyrusios tokių kovų dalyvės užtikrintai iškovojo teisê išlikti A lygoje.

Sveikiname visus medalininkus!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.